Kurumsal

HAKKIMIZDA

ÖZPA Tekstil 1994 yılında ilk adımını atarak erkek modasına yön vermek için yeni bir marka ile moda dünyasına yeni bir soluk getirdi. Kısa sürede Tony Montana markası erkek modasında öncü marka haline geldi. Dünyada 50 ülkeye ‘Moda Senin’ (The Fashion Yours) sloganı ile ihracat yaparak, ürünlerini dünya pazarına sunmaktadır. Tony Montana, son teknolojiyi moda ile bir araya getirerek her gün sistemine entegre ettiği ve aylık 500.000 olan üretim hacmi ile erkek modasına dair her ürünü üretmektedir. 300’den fazla çalışanı, çeyrek asırlık tecrübesi ile her sezon üretimlerine yeni modeller ile devam etmektedir. ÖZPA Tekstil bünyesinde yer alan 100’den fazla triko örgü makinesi, 30’dan fazla jakarlı yaka örgü makineleri, polyprint dijital baskı makineleri, barudan marka nakış makineleri ve inovasyona verdiği değer ile 40.000 m² kapalı üretim alanında kendi markası dışında Dünya markalarına da hizmet vermektedir.

TARİHÇEMİZ

Özpa Tekstil adı ile 1994 yılında kurulan firmamız 1998 yılına kadar olumlu bir ivme yakalayarak, 4 yıl gibi kısa bir sürede büyümüştür. Sağlanan büyüme ile Özpa Tekstil firmamız kendi markasını piyasaya sürmüştür. Firmamızın yükselişi ve yakaladığı başarı ile 1998 yılında Scarface filminin başkahramanı Tony Montana karakterinin isminin ilham kaynağı olduğu markamızın oluşum süreci tamamlanmıştır. 2019 yılında 21 yıllık marka tecrübemiz ile 50’den fazla ülkede %100 yerli üretim olarak Tony Montana markamızın ürünleri satışa sunulmuştur. Pazarına dahil olduğu ülkelerde markamız Türk üretimin kalite sembolü haline gelmiştir. Tony Montana marka felsefesi olarak benimsediği sektörün lider markası olmayı kısa sürede sağlayarak, Dünya pazarındaki yerini almıştır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, kalite ve konforu bir arada sunarak, üretirken insan ve çevreye duyarlı, sürecin tüm aşamalarında mükemmelliği hedefleyerek dünyanın her ülkesine ulaşabilmektir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, %100 Türk sermayesi ile yakın gelecekte coğrafyamızın en başarılı, değerli ve sürekliliği sağlayan Dünya pazarında yer alan 10 markadan biri olabilmektir.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz lütfen tıklayın.

EKİBİMİZ

Sektörün ilgili bölümlerinden mezun çalışanlarımız ile 1994 yılından bu yana 25 yıllık süreçte firmamız ‘çalışanlarımızın firmamıza kattığı değer ve firmamızın çalışanlarına verdiği önem’ ile büyüyüp gelişmektedir. Firmamız hikayesine 6 kişilik personel ile başlamıştır ve günümüzde personel sayısı dönemsel olarak 300’ü aşmaktadır. Güçlü insan kaynakları ekibimiz mevcut çalışanlarımızın tüm ihtiyaçları ile özenle ilgilenmektedir. İş güvenliğini yüksek oranda önemseyen firmamızın her bölümü düzenli olarak uzmanlarca denetlenmektedir.